LAT | RUS

Pulverkrāsošana t: 26005509

 Kompānija Ideal Lain tika dibināta 2008. gadā. Mūsu kompānijas pamata darbības sfēra – metāla izstrādājumu pulverkrāsošanas pakalpojumu sniegšana, kā arī pulverkrāsas pārdošana. Trīs darbības gadu laikā mēs kļuvām par vienu no vadošiem uzņēmumiem pulverkāsošanas pakalpojumu sniegšanā Latvijas tirgū. Profesionālās iekārtas un pieredzējušie speciālisti ļauj mums nodrošināt augstu pulverkrāsošanas kvalitāti, īsos termiņos, par konkurentspējīgām cenām. 

Izņemot pulverkrāsošanu mēs piedāvājam citas līdzoperācijas: skrošstrūklošana, sublimācija, gruntēšana, restaurācijas darbi pirms krāsošanas.

     Aprīkots ar mūsdienīgām ierīcēm pulverkrāsošanas cehs ir izvietots 600 m2 platībā un ir spējīgs krāsot līdz 900 m2 diennaktī. Mūsu polimerizācijas kamera ļauj nokrāsot lielgabarītu un nestandarta izstrādājumus līdz 6 m garus un līdz 500 kg smagus, ieejas logs 2.4*2.1 metri.

     Krāsošana notiek tikai ar patentētām pulverkrāsām no tādiem vadošiem ražotājiem kā: Arsonsisi, IGP, Interpon, Jotun, Teknos, ar kuriem ir panāktas atbilstošas partnervienošanos, kas paredz ekskluzīvus cenu nosacījumus. Visām pulverkrāsām ir atbilstoši sertifikāti saskaņā ar spēkā esošiem ES standartiem.

     Augstas kvalitātes pulverkrāsošana - Mēs pastāvīgi novērojam kvalitāti, modernizējam mūsu aprīkojumu un uzlabojam darba metodes.

     Ja Jums rodas jautājumi, lūdzu sazinaties ar mums, mēs palīdzēsim izvēlēties krāsas atbilstoši katra izstrādājuma tipam!

Ideal Lainideāla pulverkrāsošana visīsakajos termiņos / visu metāla veidu pulverkrāsošana.

Disku pulverkrāsošana

Disku pulverkrāsošana

 

RAL katalog

 RAL katalogs

 

Pretvandaļu pārklājums Anti-graffiti pulverkrāsa

  Anti-graffiti krāsa